072-246-4321

אודות

אתר חברת הובלות הוקם במטרה להעניק לכל אותם גולשי האתר מערך שירות הובלות מהמעלה הראשונה.

אצלנו תקבלו שירות מקיף ומידע מורחב בתחום ההובלות.

פעילות השוטפת של הפורטל שהקמנו עבורכם נותן מענה לכל פני של הובלה אם בתוך הארץ ואו מחוצה לה.

פורטל זה מעמיד לרשותכם מוקד שירות לקוחות שנותן מענה לכל פניה בזמן אמת.

כל הובלה שמועברת אלינו היא בהתאם למידע ולצרכים שלכם כפי שמסרתם לנו מראש.

אתנו תקבלו הצעות מחיר עבור הובלות באותו הרגע ומכמות של ספקים וחברות הובלה שנבדקו לעילא ועילא, וכל זה ללא עלות.

איכות ושירות ללא פשרות.

אנו רוצים לומר בכך שלבחור חברת הובלות הוא אינו קל, כי הובלה היא אינה מוצר מוגמר לכן כאן ישנם פערים בין האיכות לשביעות רצון.

אנו בפורטל זה עושים את מירב המאמצים כד מנת להבטיח לכם הובלה זולה, מפוקחת על ידינו ,ויעילה, תוך הקפדה על כללי ברזל, שמחייבים את כל אותם מובילים שעובדים אתנו.

הרכבה על ידי נגרים מקצוענים עם ניסיון בלבד, זמני הגעה מדויקים, מחירים קבועים עם מחירון, סטנדרטים של שמירה על התכולה שלכם.

אנו בוחרים לעבוד רק עם מובילים מומלצים ביותר, ואותם אנו מציעים לכם, כך כל הובלה שיוצאת מכאן מקבלת את רמת השירות הגבוהה ביותר.

כל הובלה שמתבצעת דרכנו מקבלת יחס מיוחד החל משירות הזמנות שוטף לכל שאלה ופנייה יחס אישי, הטבות ומבצעים על הובלות ותמיכה יום יומית לכל שאלה.

השיטה שלנו היא לתת ללקוחות מחירון מוזל עבור ההובלות לתאם את המחיר מול המובילים, ללא ספק היא  זו הוכיחה עצמה ואנו רואים בה כ"הצלחה וניצחון" עבור כל לקוח ולכל הובלה.

השירות שהפעלנו פה הוא ייחודי לנו, הוא גם חוסך ללקוחות כסף וגם מעניק פיקוח ובקרה, מחירים זולים ומבוקרים עם מחירון וחוסך לכם זמן בחפש מובילים, הם יחפשו אתכם אחרי שפניתם אלינו, ככה הפכנו את המשוואה.

חסכנו לכם זמן חיפושים באינטרנט, סדר במחיר ההובלה, חסכנו בעזרת שיטה זו הרבה מאי נעימויות עתידיות ולחסוך ללקוחות לא מעט כסף.

אתר הובלות במרכז הוקם לשירותכם כדי לספק לכם מידע מקיף אודות מחירי הובלות ועל השיטות החדשות הקיימות בכדי לחסוך כסף בהובלה ובשירותים הנלווים.

אנו מספקים באתר מידע ומדריכים, טיפים וידע שיעזרו עליכם בזמן הובלת הדירה העתידית וימנעו מכם את הבעיות של חוסר הידע לטובת אלו שמנסים לנצל אותו.

בברכה הובלות במרכז

לקביעת פגישת ייעוץ

תנו לנו לחסוך לכם בזמן השאירו שם + עיר + טלפון ואת השעה שהכי נוחה לכם ליצירת קשר

חייגו או שנחזור אליכם?
072-246-4321

חייגו או השאירו פרטים!